ANUNT

Primaria orasului Piatra Olt informeaza ca in baza art.IV alin.(6) si alin.(7) din Ordonantei de Urgenta nr.34/2023 privind unele masuri fiscal bugetare, prorogarea unor termene, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative continua procedura de ocupare a postului contractual de Inspector Specialitate, treaptă profesională I A – Temporar Vacant cu încadrare pe perioada determinată și durata normală de lucru de 8 ore/zi, 40 ore/săptămână în cadrul Serviciu Arhitectură,Urbanism şi Amenajarea Teritoriului – compartiment aprovizionare înregistrare din cadrul aparatului de specialitate al primarului oraşului Piatra Olt, pentru care s-a desfasurat procedura de selectie a dosarelor in data de 09.05.2023.